MAKOTECH - Tvorba web stránok

Novinky z www.radia.sk

Hudobné ceny Europy 2 sú rozdané

Počas štvrtkového večera 24. mája sa odohral 5. ročník odovzdávania Hudobných cien rádia Europa 2 vo vypredanom Ateliéri Babylon. Nabitý program plný vystúpení známych slovenských interpretov striedalo odovzdávanie ocenení. 158 000 hlasov rozhodlo o víťazoch!

MML-TGI 4/2017+1/2018: Výsledky staníc sú opäť bez prekvapení

Najpočúvanejšou rozhlasovou stanicou na Slovensku je aj naďalej Rádio Expres. Vyplýva to z prieskumu Market & Media & Lifestyle - TGI, ktorý pravidelne uskutočňuje spoločnosť Median SK v licenčnej spolupráci s anglickou spoločnosťou Kantar Media.

Rádio LUMEN prichádza s novou prehľadnejšou a modernejšou webstránkou

V roku osláv 25. výročia svojej existencie predstavuje Rádio LUMEN aj vynovený dizajn webstránky lumen.sk. Po štyroch rokoch prináša užívateľom prehľadnejší, modernejší a priateľskejší web.

Voľné rozhlasové frekvencie Rada pridelila šiestim vysielateľom

Po včerajšom ústnom vypočutí žiadateľov dnes Rada rozhodla o pridelení voľných frekvencií na terestriálne rozhlasové vysielanie.

VIDEO: V boji o frekvencie bol medzi starými vysielateľmi aj jeden nováčik

Existujúci vysielatelia, ale aj jeden nový uchádzač sa zišli v roku 2018 na jarnom verejnom vypočutí žiadostí o frekvencie. Najväčší záujem bol o 4 frekvencie po Rádiu Kiss, no o svoju licenciu a celú svoju frekvenčnú sieť ako jediné znovu žiadalo aj Rádio Jemné. V hre bolo aj zopár individuálne koordinovaných frekvencií.

Rádio Expres robí Dobrý skutok aj v roku 2018!

Rádio Expres už jedenásť rokov robí krajšie leto deťom, ktorých rodičia si to nemôžu dovoliť.

Program 5. ročníka Hudobných cien rádia Europa 2

Rádio Europa 2 už tento týždeň ocení tých najlepších interpretov zo slovenskej, ale aj zahraničnej hudobnej scény. 5. ročník udeľovania Hudobných cien sa odohrá v Ateliéri Babylon vo štvrtok 24. mája 2018.

Rok 2017 bol vo svete pre DAB rekordným

Podľa štatistík, ktoré zverejnila asociácia WorldDAB, sa v uplynulom roku predalo takmer dvanásť miliónov nových zariadení pre príjem digitálneho rozhlasového vysielania v štandarde DAB a DAB+.

Rádio Roma odstúpilo z boja o frekvencie

Stanica stiahla žiadosť o získanie štyroch frekvencií v jarnom výberovom konaní.

Noc literatúry aj vo Fun rádiu

Desiaty ročník Noci literatúry sa uskutoční v stredu 16. mája a Fun rádio bude pri tom.

  • 1