MAKOTECH - Tvorba web stránok

Novinky z www.radia.sk

S monitoringom predvolebného vysielania začne Rada v sobotu 23.2.2019

Rada pre vysielanie a retransmisiu bude až do volieb prezidenta Slovenskej republiky vykonávať špecializovaný monitoring zameraný na dohľad nad dodržiavaním zákonnej úpravy vysielania v čase volebnej...

Rádio_FM zverejnilo nominácie na Rádiohlavy 2018

Fanúšikovia domácej hudby si vybrali svojich favoritov za rok 2018 a Rádio_FM spúšťa druhé kolo hlasovania v ankete Rádiohlavy 2018. Poslucháči budú môcť do 3. marca hlasovať v kategóriách Album roka, Skladba roka, Debut roka a Objav roka.

Rádio Rebeca nájdete aj na populárnej streamovacej službe SoundCloud

Rádio Rebeca odteraz poslucháči nájdu aj na populárnej streamovacej službe SoundCloud. Všetky rozhovory a relácie tak k poslucháčom prídu samy.

Trojica členov Rady RTVS je zvolená

Národná rada SR v tajnej voľbe zvolila členov Rady Rozhlasu a televízie Slovenska. Za oblasť rozhlasového vysielania bol zvolený Igor Gallo, ktorého navrhol Horský film Poprad, n. f.. Za oblasť televízneho vysielania bol zvolený Jozef Chudík, ktorého navrhla Slovenská asociácia novinárov. Za oblasť ekonómie bola zvolená Jarmila Mikušová. Navrhol ju Dušan Muňko, poslanec NR SR.

Počúvanosť cez aplikácie Radia.sk: november a december 2018, január 2019

Prinášame prehľad počúvanosti rádií cez naše aplikácie za uplynulé tri mesiace.

Rádio Expres mení vysielaciu štruktúru spravodajstva

Rádio Expres od 4. februára prináša zmeny vo vysielacej štruktúre spravodajstva a dopĺňa team o nových ľudí.

Liberáli neuspeli s návrhom zrušiť koncesionárske poplatky

Poslanci Národnej rady SR za stranu Sloboda a Solidarita (SaS) neuspeli s návrhom zrušiť koncesionárske poplatky ako osobitnú finančnú záťaž občanov i podnikateľskej sféry, ktorá ide nad rámec ich daňového a odvodového zaťaženia.

Expres pokračuje v tradícii najdlhšej hitparády v dejinách slovenského éteru

Jedinečná, sedem dní trvajúca hitparáda štartuje v Rádiu Expres v sobotu 9. februára a potrvá do piatku 15. februára. Počas hitparády sa vo vysielaní žiadna pesnička nezopakuje dvakrát.

RTVS sa štvrtýkrát stala naj zamestnávateľom roka v kategórií médiá

Najatraktívnejším zamestnávateľom roka v mediálnej oblasti sa opäť stala RTVS. V siedmom ročníku ankety Najzamestnávateľ roka 2018 obhájila svoje predchádzajúce tri prvenstvá. Prestížnu anketu každoročne organizuje spoločnosť Profesia.

Trnavské rádio s imidžovou kampaňou

Trnavské rádio má novú imidžovú kampaň. Posilňuje tak svoju pozíciu rádia, ktoré je poslucháčom v regióne najbližšie. Kampaň štartuje v týchto dňoch prostredníctvom bilbordov a citylightov, v kinách, v tlači a v online prostredí. Rádio komunikuje svoju frekvenciu a claim „Čo je trnavské, to je dobré.“

  • 1