MAKOTECH - Tvorba web stránok

Novinky z www.radia.sk

Odovzdávanie Brit Awards naživo na rádiu Europa 2 so Celeste Buckingham

Rádio Europa 2 si pre svojich poslucháčov pripravilo špeciálne vysielanie. Ako jediné slovenské médium prinesie priamy prenos z udeľovania Brit Awards 2018, už v stredu 21. februára večer.

J. REZNÍK: Rumunský rozhlas je jeden z najstarších a najintenzívnejších partnerov SRo

Rumunská rozhlasová vysielacia organizácia patrí k historicky prvým partnerom Slovenského rozhlasu, ktorých spolupráca sa začala pred vyše 20 rokmi. Generálni riaditelia Georgica Severin a Jaroslav Rezník dnes v „obrátenej pyramíde“ v Bratislave oficiálne potvrdili záujem na jej pokračovaní.

Do licenčnej rady nastupuje SMER-ák Milan Blaha. Strážiť má aj "objektivitu" médií

Novinár, ktorý zobe strane SMER z ruky, Milan Blaha je novým členom Rady pre vysielanie a retransmisiu. Dnes ho zvolili poslanci. Strážiť bude okrem iného objektivitu médií, pričom práve s objektivitou mal ako moderátor diskusných relácií v minulosti sám problém, za čo bol ako novinár verejnoprávnej televízie prepustený. Treba podotknúť, že Milan Blaha je otcom poslanca Ľuboša Blahu (Smer-SD). Už to by ho malo z takejto funkcie diskvalifikovať. Nestalo sa...

Finále najdlhšej hitparády bude na Exprese moderovať Meky Žbirka

Sedem dní trvajúcu hitparádu odštartovalo Rádio Expres v sobotu 3. februára o siedmej hodine ráno a ukončí ju v piatok 9. februára popoludní.

Rádio Viva hlási novú posilu v rannom tíme

Rádio Viva má od februára novú tvár. Rannú show Dobré ráno Bratislava posilnila Maja Zelinová. Popri súčasnej moderátorskej dvojici Luki a Zuzka bude mať na starosti spravodajstvo. Maja Zelinová predtým pracovala v rádiu Best FM a známa je aj z pôsobenia v TV Markíza.

Nová relácia s Ivanou Gáborík v Rádiu Jemné

Rádio Jemné nasadzuje do vysielania novú reláciu. Poslucháčom sa z Ameriky bude prihovárať Ivana Gáborík!

SKY Rádio bude spolupracovať s Prešovskou univerzitou

Komerčné rádio z východu podporí talentovaných študentov. Vďaka dohode o spolupráci budú mať študenti Prešovskej univerzity (PU) šancu získať odborné vedomosti z praxe v Sky Rádiu. Dohodli sa na tom rektor PU Peter Kónya a riaditeľ Sky Rádia Peter Migaš.

Rezník príde na parlamentný výbor vysvetliť pokutu za vypovedanie zmluvy

Šéf verejnoprávnej RTVS Jaroslav Rezník príde parlamentnému výboru pre kultúru a médiá vysvetliť dôvody vypovedania obchodnej zmluvy, na základe ktorej musí Slovenský rozhlas uhradiť pokutu 2 358 441 eur.

MML-TGI 3+4/2017: Keby nové čísla neboli, nič by sa nestalo

Prieskumy počúvanosti sú dlhodobo statické. Vypovedá to o stave, v ktorom náš rozhlasový trh je. Ani tentokrát sa teda prekvapenia nekonali a nové výsledky nemajú víťazov ani porazených (teda oproti predošlým vlnám prieskumov MML-TGI).

Najdlhšia hitparáda v dejinách slovenského éteru bude opäť na Exprese

Rádio Expres opäť na týždeň zmení svoj playlist. Spúšťa mimoriadne obľúbenú, sedem dní trvajúcu hitparádu 2018 najväčších hitov všetkých čias. Odštartuje ju v sobotu 3. februára o šiestej hodine ráno a ukončí v piatok 9. februára popoludní. Počas týchto siedmich dní neodznie vo vysielaní žiadna pesnička viackrát.

  • 1